Bezpieczeństwo i ochrona

Właściwe oznakowanie budynków – tabliczki na drzwi

Chcesz zamówić tabliczki na drzwi? Powinieneś odwiedzić ten adres.

W każdym budynku ulokowanych jest bardzo dużo najróżniejszych pomieszczeń o większym lub mniejszym znaczeniu. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – zarówno ludziom z zewnątrz, ale także osobom , które są zatrudnione w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę szeroki. Jakiego rodzaju tabliczki na drzwi można kupić? Czym wyróżniają się te najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – gdzie są stosowane?

Właściwe oznakowanie obiektu podnosi przejrzystość jego funkcjonowania. I nie ma tu znaczenia czy mówimy o urzędzie, biurze, przedszkolu czy sklepie – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń pozwala na szybkie odnalezienie sali, która na dany moment nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce między innymi w szpitalu czy szkole. W przypadku banków, biur oraz urzędów tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybkiego odnalezienia pokoju, w którym dyżuruje poszukiwana przez nas w danym momencie osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można swobodnie wymieniać umieszczoną na nich informację. Dzięki temu w momencie, kiedy na przykład w urzędzie zwalnia się pracownik, dane na tabliczce można bez większych problemów zmienić. Pozwala to więc oszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba wszak wydawać pieniędzy na zakup nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze się je stosuje?

Z pomocą tabliczek na drzwi można bez większego problemu odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które przeznaczone są jedynie dla personelu danej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pomieszczenia mające charakter socjalny, magazyny, toalety dla personelu oraz wszystkie te miejsce, do których z jakichś względów osoby postronne nie powinny wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznaczyć miejsca, w których nie wolno palić. Takie tabliczki, które przedstawiają zakaz palenia, są obecnie ogromnie popularne. Bardzo często na tych tabliczkach w miejscu napisu stosuje się przekreślony symbol papierosa. Dla większości osób przekaz takiego rodzaju znaku jest zatem wyjątkowo czytelny. Wspomnieć warto również, iż tabliczki informacyjne umieszcza się także na drzwiach wejściowych do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób , które z powodu niepełnosprawności mają problemy z samodzielnym poruszaniem się.

Siedziba:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]