Biżuteria Robienie zakupów

Kilka porad dla kupujących kolczyki na sztyftach

Jeśli chcesz zamówić kolczyki ze sztyftami, koniecznie odwiedź tę stronę

Na to, jak będą prezentowały się klipsy, rzutuje nie tylko użyty do ich produkcji kruszec, wzór i szlachetne minerały, ale również typ mocowania. Na rynku dostępne są różne rodzaje zapięć – między innymi wiszące bigle lub niewielkie sztyfty. Te ostatnie to najbardziej odpowiedni wybór dla wszystkich kobiet, które lubią prostotę i komfort, gdyż małe kolczyki na sztyftach nie zahaczają o ubranie i są bezpieczne dla ucha. Szczególnie istotna jest również rozmaitość wzorów kolczyków na sztyftach – znajdziemy wśród nich modele na specjalne okazje oraz te, które bez problemów można zakładać do pracy.

Kolczyki na sztyftach do odświętnych kreacji

Kolczyki na sztyftach okazują się często naprawdę eleganckie, a przy tym nie rażą zbytkiem. Najlepszym rozwiązaniem okażą się na pewno wyprodukowane ze srebra kolczyki wysadzane małymi, szlachetnymi kamieniami – turkusem czy kryształem. Szczególnie dobrze pasować będą do skromnych, lecz eleganckich strojów – ich dopasowanie upraszczają małe gabaryty oraz nieskomplikowany wzór.

Kolczyki na sztyftach potrafią zadziwić

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach możemy nosić także do zwykłych kreacji. Do biura dobrze założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach wysadzane syntetycznymi kamieniami – wyglądają prawie tak dobrze, co naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak dotkliwe. Sztuczne kamienie, które najlepiej komponują się ze sztyftami, to kryształki Swarovskiego. Niekiedy też dobrze wybrać kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku niebanalną główką.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]