Biżuteria Robienie zakupów

Kolczyki na biglach – kiedy sprawdzą się najlepiej?

Na www.bizutik.pl/kolczyki/bigle znajdziesz więcej szczegółów o kolczyki bigle

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały oraz metale. Istotne są bowiem nie tylko ich projekty, ale również walory funkcjonalne – kolczyki, których nie używa się wygodnie na pewno rzadko będą wyciągane z opakowania. Dlatego wybierając kolczyki warto sprawdzić, który rodzaj zapięcia posiadają. Różnorodność zapięć jest rzecz jasna wielka – angielskie, sztyfty oraz bigle. Które z nich będą najlepszym pomysłem? Dobrze między innymi kupić kolczyki na biglach – są bowiem komfortowe oraz doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dopasować?

Kolczyki na biglach polecane są w szczególności dla pań o dość kwadratowej twarzy – bywają wysokie, zatem dodają twarzy wyrazistości. Bardzo dobrze będą także wyglądały na okrągłej buzi – zwłaszcza, jeśli wybierzemy kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto przy tym nadmienić, że panie o trochę odmiennej buzi też mogą nosić kolczyki na biglach – muszą jedynie dobrać odpowiedni model.

Minerały wykorzystywane w kolczykach na biglach

Kolczyki na biglach produkowane są z rozmaitych kamieni – wszystko zależy od kosztów ich wydobycia oraz wyobraźni jubilera. Szczególną popularnością cieszą się niewątpliwie kolczyki na biglach z turkusem, bursztynem i kamieniami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Jakie warto kupić? To rzecz indywidualnych preferencji – niekiedy korzystniej prezentować się będą kolczyki z turkusem, kiedy indziej lepiej zda egzamin kamień sztuczny, więc kupno kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]