Biżuteria

Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Jeśli chcesz nabyć srebrne kolczyki, skieruj się tu

Jednymi z najchętniej wybieranych przez kobiety elementów są niewątpliwie srebrne kolczyki. Sprawdzają się na każdą sytuację – wyjątkowo huczną i mniej formalną. Sprawdźmy w czym leży sekret, że są tak często wybierane, a także gdzie możemy je znaleźć.

Srebrne kolczyki – które wybrać

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych rodzajach. Najczęściej kupowane są delikatne wkręty, które sprawdzą się na co dzień i od święta, są dyskretne, ale jakże eleganckie. Równie popularne są długie akcesoria, które cudownie wydłużają szyję. Są ozdobione szlachetnymi kamieniami albo zupełnie klasyczne. Błyskotki wykonane ze srebra nie podrażniają skóry, co często występuje w przypadku błyskotek z plastiku. Dobierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz technologię ich produkcji – najbardziej niebanalne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze olśniewające

Żeby srebrne kolczyki ciągle wyglądały doskonale, trzeba dobrze je oczyszczać i systematycznie eliminować śniedź. Powinno się przecierać je codziennie delikatną gąbeczką zrobioną z miłego w dotyku tworzywa, stosować specjalistyczne produkty pielęgnujące, a nieużywane kolczyki chować w przeznaczonych do tego pudełkach. Nie wykorzystujmy natomiast anachronicznych sposobów czyszczenia, takich jak pasta do zębów czy sól. Takie preparaty niezwykle niszczą elastyczną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór biżuterii jest na pewno w e-sklepach, które proponują szybką dostawę i rozmaite promocje. Ponadto zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zapracowane Polki.