Biżuteria Robienie zakupów

Sklep jubilerski to nie tylko zakupy, ale i przydatne usługi

Skorzystaj ze wsparcia jubilera Kraków

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu oraz rozwojem rynku, zmodyfikowaliśmy również nasze zwyczaje odnośnie dokonywania zakupów. Teraz bardzo chętnie wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I chociaż w sieci można odnaleźć praktycznie wszystko, nadal jest wiele rzeczy, które zaleca się nabywać w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Czy powinno się kupować biżuterię w sklepie jubilerskim?

Zakup srebrnej broszki, wisiorka bądź pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy podczas codziennych zakupów. Wobec tego, żeby mieć pewność, iż biżuteria spełni wszelkie nasze wymagania, powinniśmy przyjrzeć się jej bezpośrednio w sklepie jubilerskim. Jest wiele przesłanek, które przemawiają za tym rozwiązaniem. W trakcie wizyty w sklepie jubilerskim, zwłaszcza gdy planujemy kupić obrączki albo pierścionek, możemy nałożyć biżuterię oraz sprawdzić jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli zaś zauważymy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on za ciasny bądź za luźny, jubiler na nasze życzenie dostosuje go do właściwego rozmiaru albo sporządzi nowy. Innym plusem kupowania wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z profesjonalnej porady jubilera. Pokażeon, które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, pomoże nam dopasować właściwy kruszec, wskaże aktualne nurty we wzornictwie, a klientom szukającym biżuterii na prezent doradzi, co teraz daje się na imieniny, ślub czy komunię.

Sklep jubilerski – renowacja popsutej biżuterii i wykonanie wzorów na zlecenie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje wyroby złotnicze, ale również świadczą pomocnicze usługi. Kluczową z nich jest naprawa zniszczonej biżuterii. Jeśli rozerwał się nam naszyjnik lub odpadł kamień z kolczyka, jubiler szybko i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy obwód palca, złotnik poprawi obwód takiego sygnetu. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje również na zawieszce czy pierścionku datę, podziękowania, gratulacje albo inną ważną dla nas frazę. Natomiast jeśli chcemy podarować komuś unikatowy upominek, albo mamy własny pomysł na naszyjnik czy też sygnet, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w mieszkaniu trzymamy niekompletną czy też niepotrzebną biżuterię, z którą zastanawiamy się co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie działa skup metali szlachetnych.

Siedziba:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]