Biżuteria

Srebrne pierścionki – praktyczny poradnik

Znajdź pierścionki srebrne

Znakiem ponadczasowej elegancji są srebrne pierścionki. Każda stylowa kobieta powinna posiadać w swojej kolekcji dodatki wykonane z tego szlachetnego metalu. Zobaczmy więc, czym charakteryzują się te piękne elementy, stanowiące idealną oprawę kobiecej dłoni.

Srebrne pierścionki – jakie są ich zalety?

Najbardziej szlachetna próba srebra to 999, aczkolwiek wtedy srebro staje się tworzywem miękkim, podatnym na wszelkie uszkodzenia i jako pierścionek może łatwo nabawić się defektów. U jubilera dostaniemy więc najpopularniejsze srebrne pierścionki robione z próby 925. Możemy pokusić się o pierścionek o gładkim wykończeniu lub trochę zaszaleć. Te najpiękniejsze ozdobione są ametystami, perłami, szafirami, jak również brylantami. Zaletą dodatków zrobionych ze srebra jest możliwość – jeśli tylko zechcemy taka konieczność – zmniejszenia lub poszerzenia ich wielkości, o co zatroszczą się profesjonalne zakłady złotnicze. Żeby srebrne pierścionki prezentowały się nienagannie jak najdłużej, pamiętajmy o ich częstym pielęgnowaniu.

Gdzie nabędziemy klasyczne srebrne pierścionki?

Piękną biżuterię dostaniemy w każdym sklepie z eleganckimi dodatkami. Zamiast jednak tracić majątek w galeriach handlowych, warto poszperać również w Internecie, gdzie ceny są nawet o 15% atrakcyjniejsze. Nabędziemy tutaj srebrne pierścionki w zróżnicowanych wzorach, wysadzane wspaniałymi kamieniami. Nie musimy chodzić po sklepach, a jeśli zajdzie taka konieczność mamy prawo zwrócić zamówienie z powrotem. Takie witryny online to ogromny asortyment i mnóstwo zabawy dla każdej kobiety.