Budownictwo

Producent okien drewnianych – przewodnik po stolarce

Producenci stolarki okiennej - z pełną ofertą zapoznasz się tutaj

Naturalne okna drewniane są bardzo eleganckie i wytrzymałe. Pasują do każdej konstrukcji – od zabytkowych domów po współczesne lokale. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje wyroby i dlaczego są one często zamawiane w Polsce?

Producent okien drewnianych – gwarantuje znakomite wrażenia estetyczne

W dzisiejszych czasach okna drewniane są tworzone przy użyciu zaawansowanych technologii, co powoduje, że zapewniają bardzo wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych świetnie je zabezpieczają, a pielęgnowanie jest szybkie. Okna drewniane prezentują się wyjątkowo pięknie, mają lśniącą powierzchnię, najwyższej jakości rączki. Mogą być wykonane zarówno z drewna polskiego – na przykład sosny, jak i gatunków egzotycznych (meranti). Ekologiczne tworzywa w połączeniu z teraźniejszymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak modne nad Wisłą.

Producent okien drewnianych – ramy możesz samodzielnie pielęgnować

Producent okien drewnianych zazwyczaj proponuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia niskie straty ciepła oraz funkcjonalność. Organiczne drewno można samodzielnie odnawiać, dzięki czemu jego trwałość jest doskonała. Oczywiście producent okien drewnianych wytwarza również estetyczne schody, pasujące do starodawnych budynków lub współczesnych nieruchomości. Drewno jako komponent organiczny jest całkowicie ekologiczny, zdaje egzamin przy rekonstrukcji wnętrz. Budując dom warto zatem zdecydować się na szlachetne, wytrzymałe i piękne elementy drewniane.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]