Budownictwo

Projekty domów drewnianych w Polsce

Projekty domów drewnianych całorocznych. Zajrzyj tutaj, aby skorzystać z usług fachowców.

Drewniane domy stają się coraz bardziej popularne. Nowoczesna konstrukcja powoduje, że tego typu domki nie tylko prezentują się wyjątkowo gustownie, ale są także wygodne. Czy domki z bali mogą być wykorzystywane jako nieruchomości całoroczne? Gdzie znaleźć specjalistę, który pomoże nam zbudować ekologiczny dom?

Projekty domów drewnianych – nowoczesna konstrukcja

Nowoczesne domy drewniane powoli zaczynają być rzeczywistością. Duża ilość zalet sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na postawienie takich domów. Przede wszystkim są kosztują one mniej niż domy z cegły. Ich struktura jest lekka, a to oznacza niższe koszty. Całoroczne domy drewniane szybciej się buduje, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Odpadają także czynności związane z ze schnięciem zaprawy. Projektanci twierdzą, że budowa odbywa się w ciągu kilkunastu tygodni, dlatego konstrukcje drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie różne elementy. Z jednej strony urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo podhalańskie domki. Jednak dzięki innowacyjnym rozwiązaniom zapewniają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zaufaj doświadczonym ekipom

Domy drewniane całoroczne to konstrukcje skonstruowane z organicznych komponentów, dlatego też są energooszczędne. Dzięki użyciu drewna osoby chorujące na alergie czują się po prostu lepiej. Domy z bali charakteryzują się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie trzeba wykonywać kosztownej termomodernizacji. Kolejnym atutem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można stawiać także w zimie, bo wszystkie prace wykonywane są na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy drewniane pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym architektom.

Siedziba:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]