Ochrona zdrowia

Autor bloga „Polaku lecz się sam” ocenia materace do wibroterapii od Vitberg

Zajrzyj na https://polakuleczsiesam.pl/test-urzadzenia-do-wibroterapii-vitberg-opinie/, aby odnaleźć szczegółowe informacje o marce Vitberg

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami marki Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Opinię dotyczącą systemu RAM Vitberg+ Moduł Szyja przygotowano po 30-dniowym testowaniu modułu.

Vitberg – opinie autora serwisu „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ zauważył, iż zaledwie po kilku sesjach rzadziej pojawia się u niego ból odcinka szyjnego, wywołanego długotrwałą pracą przed komputerem. Ponadto, użycie programu relaksacyjnego polepszyło również sen testującego, dzięki odprężeniu ciała oraz niwelacji napięcia mięśni.

Autor bloga „Polaku lecz się sam” zauważa, iż przy korzystaniu z urządzeń masujących firmy Vitberg istotna jest cykliczność sesji, gdyż wtedy działanie terapii wibracjami odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia też wysoka jakość produkcji, łatwość instalacji, jego estetyka oraz fakt, że jest to produkt rodzimej marki. Osobom rozważającym zakup całego zestawu (lub wyłącznie niektórych jego modułów) zaleca się przetestowanie mat wibracyjnych w poradniach Vitberg, które działają na terenie całej Polski.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]