Ochrona zdrowia Usługi

Czy dożylne wlewy witaminy C działają?

Witamina C to mikroelement o ogromnym zastosowaniu, który zwalcza infekcje i wspiera układ immunologiczny. Zalecany jest szczególnie w czasie zwiększonej zachorowalności na przeziębienia. Od kilkudziesięciu lat kwas askorbinowy używa się w inny sposób – przy bardzo ostrych schorzeniach. Sprawdźmy w takim razie jak działają dożylne wlewy witaminy C i jakie są wskazania do ich stosowania.

Dożylne wlewy witaminy C – ogromne dawki substancji

Witamina C jest mikroelementem niezbędnym do życia człowieka. Musimy przyjmować ją w formie tabletek lub naturalnej (np. z owoców), ponieważ inaczej nie potrafimy jej stworzyć. Nowoczesna medycyna od lat sprawdza wpływ kwasu askorbinowego na usuwanie niebezpiecznych chorób – boreliozy, miażdżycy, jak również wielu innych. Naukowcy badają szczególnie oddziaływanie kwasu askorbinowego na unicestwienie komórek kancerogennych – niektóre doświadczenia starają się dowieźć, że wprowadzenie alternatywnej terapii może dać o wiele lepsze rezultaty leczenia. Dożylne wlewy witaminy C polegają na wprowadzeniu sporych porcji tego związku do ciała człowieka. Kuracja od 10000 mg pomoże pokonać mnóstwo poważnych chorób.

Dożylne wlewy witaminy C – czas trwania terapii

Sposób aplikowania witaminy C, czyli z pominięciem układu pokarmowego, usuwa niebezpieczeństwo pojawienia się działań ubocznych, które mogłyby pojawić się w przypadku standardowych terapii (np. suplementów). Wyniki mogą być znakomite – miażdżyca cofnie się, a układ odpornościowy zostanie wzmocniony. Żeby dostrzec trwałe skutki, terapia musi potrwać około miesiąca, a dawki muszą być precyzyjnie ustalane przez doktora, który decyduje o kierunku terapii.