Ochrona zdrowia

Dlaczego psycholog w UK jest potrzebny

Zgłoś się po pomoc do polskiego psychologa Birmingham

Po wejściu Polski do Unii Europejskiej i otwarciu obcych rynków pracy na naszych obywateli, Polacy z chęcią zdecydowali się na wyjazd na Wyspy. Aktualnie przez Brexit fala emigracji w zasadzie zanikła, lecz nadal nie brakuje ludzi skorych do zatrudnienia się lub rozpoczęcia studiów właśnie w Wielkiej Brytanii. Niestety wyjazd do Wielkiej Brytanii może stwarzać mnóstwo problemów, z którymi ciężko jest się uporać bez pomocy specjalisty wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – w jakich okolicznościach jest potrzebny?

Pobyt na emigracji oraz związane z tym odseparowanie od bliskich, jak również praca w obcym państwa, mogą rodzić wiele komplikacji, którym naprawdę trudno jest podołać. Separacja z rodziną nierzadko powoduje ogromny stres. Ponadto nieraz dochodzą też trudności z integracją z nowymi współpracownikami lub w ogóle z dostaniem pracy. Nieznajomość języka, która do tej pory jest na porządku dziennym, sprawia, iż bardzo szybko dochodzi do odizolowania się od znajomych z pracy. A stąd już tylko mały krok do istotnych zaburzeń nastroju lub zwiększenia liczby odruchów o charakterze agresywnym. Nad zachowaniem tego typu naprawdę ciężko jest zapanować bez pomocy psychologa. Dlatego nie wolno obawiać się korzystania ze wsparcia profesjonalisty. Sesja z psychologiem okazuje się być najkorzystniejszym wyjściem.

Polski psycholog w UK – jak wygląda wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w komfortowej atmosferze i pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje przekazane podczas sesji będą przekazane kolejnej osobie. Psychologa obowiązuje bowiem zachowanie tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może tylko sąd. Psycholog to osoba, przed którą nie trzeba skrywać problemów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten instruuje, w jaki sposób radzić sobie ze stresem, jak również pomaga identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to bardzo dobry wybór. Sesja przeprowadzana jest w języku polskim, co sprawia, że przebiega sprawniej oraz bardziej swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi wszak zastanawiać się, czy będzie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co powie jej psycholog.

Siedziba:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339