mini przyłbica, maseczka ochronna
Ochrona zdrowia Robienie zakupów

Maseczka z przyłbicą Mini Shield – zapewnij sobie swobodne oddychanie

Koronawirus, który opanował cały glob, kompletnie zmieniła nasz bieg życia oraz relacje z innymi ludźmi. Normy dystansu społecznego narzucają konieczność korzystania ze określonych środków, których zadaniem jest ochraniać nas przed potencjalnym zagrożeniem kontaktu z tym nowym wirusem. Idąc do kina bądź supermarketu, gdzie z reguły napotykamy większe tłum ludzi, musimy bezwzględnie założyć na usta oraz nos maskę ochronną. Co jednakże uczynić, jeżeli dusimy się w popularnej maseczce z materiału?

Lekka maseczka wielokrotnego użytku w formie przyłbicy ochronnej

Osoby, które uważają ochronne maski z materiału za niewygodne i mają problemy z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich noszenia, mogą zaopatrzyć się w przyłbicę ochronną. Takim środkiem ochrony jest właśnie maseczka wielokrotnego użytku Mini Shield firmy Vitberg. Ochrania ona użytkownika przed zakażeniem wirusem w jednakowym stopniu jak maseczka chirurgiczna, czyli przykrywa nos oraz usta, ale jednocześnie umożliwia lekkie oddychanie. Jej podstawowymi plusami są wygoda, trwałość i nieznaczna waga, która nie przekracza 10 gramów. Ta mini przyłbica sporządzona jest z tworzyw, dzięki którym może być użytkowana kilkadziesiąt razy. Jej transparentną przysłonę po użyciu można oczyścić, a samą całość można także czyścić ręcznie (aż trzydzieści razy) za pomocą mydła.

Mini przyłbica – dla astmatyków i ludzi pracujących

Mini przyłbicę poleca się stosować każdemu, kto troszczy się o ochronę, ale i wygodę. Osoby mające kłopoty z oddychaniem, starsze bądź uprawiające sport na świeżym powietrzu pozytywnie ocenią swobodę jaką daje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona również idealna dla wszystkich, którzy muszą zakładać maski ochronne podczas wykonywania pracy. Mini Shield marki Vitberg nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie ogranicza ruchów szyi, a jej używanie nawet przez parę godzin nie wywołuje uczucia dyskomfortu. Nie blokuje ona FaceID, co zapewne docenią ludzie młodzi.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]