Vitberg
Ochrona zdrowia

Odwiedź fabrykę zestawów do masażu marki Vitberg

Zobacz jak przebiega wytwarzanie urządzenia RAM Vitberg+ w Nowym Sączu. Vitberg, który od 21 lat zajmuje się wyrobem aparatów do wibroterapii, zaprasza do swojego zakładu na kanale YouTube.

Wiele lat praktyk w jednym urządzeniu firmy Vitberg

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to urządzenie do wibroterapii oscylacyjno-cykloidalnej, które na celu poprawę jakości życia pacjentów cierpiących na różne dolegliwości. Pełny aparat jest złożony z sześciu elementów aktywnych i dwóch nieaktywnych, co daje możliwość poddanie całego ciała wibroterapii. Dzięki segmentacji urządzenia na pojedyncze moduły można dowolnie dokładać do modułu bazowego potrzebne nam elementy masujące tak, żeby dopasować zestaw do potrzeb konkretnego pacjenta.

Vitberg – wysoka jakość i dbałość o szczegóły

Do produkcji aparatów firmy Vitberg używane są tylko certyfikowane elementy, w większości dostarczane od rodzimych wytwórców. Obicie wykonane jest z łatwej do dezynfekcji ekologicznej skóry. Do produkcji zestawów RAM Vitberg+ używa się innowacyjnych maszyn najwyższej jakości. Każdy moduł, a także jego elementy elektroniczne sterowania, jest ręcznie składany, a następnie dokładnie testowany przed przekazaniem do sprzedaży.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]