Ochrona zdrowia

Opinia portalu „Kto Cię wyleczy” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Na ktociewyleczy.pl/wiedza/leczenie/terapie-naturalne/6174-opinie-o-vitberg-wibroterapia-zmniejszyla-u-mnie-bol-kregoslupa znajdziesz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Czy wibroterapia może pomóc ludziom odczuwającym ból dolnego odcinka kręgosłupa będącym skutkiem pracy w pozycji siedzącej? Poznaj opinię redaktorki portalu „Kto Cię wyleczy” o aparacie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Kiedy pracujemy przed komputerem często odczuwamy uczucie ciężkości w nogach, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy odrętwienie szyi i ramion. Spowodowane jest to brakiem optymalnej ilości ćwiczeń, gdyż brak czasu często staje się przeszkodą do aktywnego uprawiania sportu lub regularnych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można natomiast efektywnie rozmasować te części ciała, w których czujemy ból. Elementy urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg – zależnie od naszych potrzeb – wprawią w wibracje plecy, biodra, nogi, szyję lub kolana. Wibroterapia nie tylko pomaga zniwelować ból, ale też odpręża, co przekłada się na obniżenie poziomu stresu i mocniejszy sen. Ponadto, Vitberg przygotował moduł Metabolizm, który pomaga w odchudzaniu.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego i pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Podział na moduły jest ważną zaletą urządzeń marki Vitberg: można kupić pełen zestaw wszystkich mat masujących bądź skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]