Ochrona zdrowia

Opinia redaktora bloga „Testy outdoorowe” o urządzeniach do wibroterapii Vitberg

Zainteresowany Vitberg opinie? Zajrzyj tu

Wibroterapia, czyli stymulowanie organizmu człowieka drganiami o różnej częstotliwości, pozwala znacznie poprawić komfort życia ludzi cierpiących z powodu bólu nóg, szyi oraz kręgosłupa. Urządzenia masujące rodzimej firmy Vitberg zostały opracowane z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o prywatnych użytkownikach.

Urządzenia Vitberg – sposób działania i konstrukcja

Aparat do terapii wibracjami RAM Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, składający się z części bazowej (niezbędnej do funkcjonowania całości zestawu), 5 modułów aktywnych i 2 nieaktywnych, służących do ułożenia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Podstawowy moduł pozwoli na efektywny masaż kręgosłupa i nóg, ale również posłuży do walki z symptomami stresu i do relaksacji.

Urządzenie złożone jest z niezwykłą starannością i wygląda estetycznie. Wykorzystane komponenty i materiały w większości są produkowane w Polsce. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów nie jest skomplikowane. Dzięki poręcznemu pilotowi możemy dobrać interesujący nas poziom natężenia wibracji. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ przyda się zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]