Ochrona zdrowia

Polska jakość wibroterapii – o firmie Vitberg i jej urządzeniach

Sprawdź więcej informacji o marce Vitberg na innpoland.pl/144425,startup-z-20-letnim-stazem-firma-z-nowego-sacza-sprzedala-milion-urzadzen

Zapoznaj się z wywiadem portalu „INN:Poland” z twórcą marki Vitberg, która specjalizuje się w produkcji zestawów do wibroterapii RAM Vitberg+. Poznaj ewolucję firmy, która zajęła się tematem terapii wibracjami ćwierć lat temu i odtąd skutecznie rozwija swoje produkty.

Aparaty marki Vitberg – opinie pacjentów są najistotniejsze

Terapia wibracjami znana jest w medycynie od ponad wieku, jednak intensywne badania nad tą metodą profilaktyki trwają niespełna od czterdziestu lat. Wibroterapia może stać się alternatywą dla tabletek przeciwbólowych, które szybko pomagają, jakkolwiek mają działanie krótkotrwałe i są chemiczną ingerencją w organizm człowieka. Marka Vitberg sprzedała już ponad ćwierć miliona aparatów, które są pozytywnie opiniowane przez klientów. Rehabilitacyjne Aparaty Masujące Vitberg+ można wykorzystać do rehabilitacji sportowców, są jednak też przeznaczone do prowadzenia terapii w domu.

Vitberg założył pięćdziesiąt dwie placówki na terenie Polski, w których możliwe jest przetestowanie aparatu i przekonanie się o jego efektywności. Średnio c 4 pacjent Poradni Vitberg wyraża chęć zakupy takiego aparatu na własność. Z myślą o nich firma Vitberg nieprzerwanie pracuje nad ulepszeniem swoich produktów.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]