Ochrona zdrowia

Portal „ABC Zdrowie” sprawdza działanie urządzenia do wibroterapii Vitberg

Vitberg opinie. Uzyskaj więcej informacji na portal.abczdrowie.pl

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, którego podjęła się dziennikarka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie dziennikarki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie pełnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z sześciu modułów aktywnych oraz dodatkowych segmentów sprawiających, że korzystanie z urządzenia jest wygodniejsze. W aparacie prędkość wibracji można regulować – dostępne są 4 poziomy, z czego ostatni służy do wibracyjnego treningu sportowego. Z użyciem modułu bazowego można wykonać zabiegi na odcinku lędźwiowym kręgosłupa, łydkach i stopach. Jeśli chcemy poszerzyć funkcjonalność przyrządu i dopasować go do własnych preferencji, niezbędne będzie zakup modułu: Szyja, Nogi, Biodra, Metabolizm lub Kolana. Przy użyciu tych elementów można skutecznie łagodzić drętwienie karku, zapobiegać bólom kolan i łydek, przeciwdziałać migrenom, uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, jak również wspomagać proces odchudzania.

Zabiegi rehabilitacyjne z urządzeniami RAM Vitberg+ trwają trzydzieści minut i mogą być przeprowadzane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają przede wszystkim na korzystanie z nich we własnym domu.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]