Vitberg opinie
Ochrona zdrowia

Urządzenia do wibroterapii marki Vitberg – dla pań domu i sportsmenów

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, z pewnością Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ może przyczynić się do poprawy jakości Twojego życia. Odwiedź z nami miejsce, w którym wytwarzane są moduły do terapii wibracyjnej nowosądeckiej firmy Vitberg.

Urządzenia firmy Vitberg – poznaj opinię Mistrza Świata w kickboxingu

Dołącz do Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich pobytu w centrali firmy Vitberg i dowiedz się, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, stres, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do masażu wibracyjnego.

Vitberg – kilka słów o marce

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w rezultacie wieloletnich badań nad tą dziedziną stworzyła autorski produkt – modułowy zestaw RAM Vitberg+. Aparaty są montowane w 100% w Nowym Sączu, z komponentów polskiej produkcji, a wszelkie ich podzespoły są ręcznie składane. Firma dba o skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed dopuszczeniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg wciąż ulepsza oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i procesami zwiazanymi z wibroterapią.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]