Ochrona zdrowia

Wibroterapia a odchudzanie – czy urządzenia Vitberg wspomagają odchudzanie?

Wszystko o marce Vitberg - poszerz swoje wiadomości!

Zapoznaj się z wynikami testu zestawu do terapii wibracjami firmy Vitberg, którego podjęli się autorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Opinię odnośnie Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ Moduł Metabolizm przygotowano po miesiącu korzystania z maty masującej.

Vitberg – opinia redaktorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Urządzenie firmy Vitberg jest proste do uruchomienia. Zaledwie w kilka sekund po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny nadbrzusza, śródbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Drgania wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył także moduł Biodra, który wprowadza w wibracje między innymi mięśnie czworogłowe i dwugłowe oraz pośladkowe uda. Natężenie drgań urządzenia regulowane jest za pomocą pilota. Po niespełna kilku dniach używania modułu Metabolizm dziennikarka Urody i Zdrowia spostrzegła u siebie stymulację przemiany materii, a w efekcie – po zakończeniu miesięcznego testu – spadek wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować także przy chorobach mięśni, układu kostno-stawowego oraz do łagodzenia innych dolegliwości, dostępne są w wielu placówkach i punktach rehabilitacyjnych na terenie kraju.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]