Ochrona zdrowia

Zestawy do wibroterapii marki Vitberg – nie tylko dla profesjonalistów

Po więcej informacji o Vitberg opinie zajrzyj tu

Z każdym rokiem wibroterapia znajduje uznanie w coraz to nowych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Mało kto jednak ma świadomość, że w to właśnie w w kraju nad Wisłą wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, służące zarówno zwykłemu Kowalskiemu, jak i lekarzom, fizjoterapeutom i sportowcom.

Vitberg – w 100 % polskie urządzenia do wibroterapii

RAM Vitberg+ wytwarza się w fabryce w Nowym Sączu. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: montownię, szwalnię, dział elektroniki i wykrawalnię. Zaprojektowanie urządzenia zabrało wiele lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a poszczególne ich części poddawane są odpowiednim testom. Poszycie modułów szyte jest ze skóry ekologicznej, stosowanej w szpitalach i przychodniach, ponieważ jest wytrzymała i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do domu i do profesjonalnego gabinetu

Z aparatów firmy Vitberg składających się z modułu bazowego, pięciu dodatkowych modułów aktywnych i dwóch nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w gabinetach rehabilitacyjnych i klinikach. Wychodząc naprzeciw potrzeb profesjonalnych gabinetów, Vitberg włączył do swojej oferty produkcję kozetek oraz fotelisłużących do optymalnego ułożenia pacjenta w czasie sesji terapii wibracyjnej.

Siedziba:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]