Ochrona zdrowia Robienie zakupów

Zminimalizuj transfer bakterii – podkłady higieniczne

Kup podkłady higieniczne.

Będące bezpośrednim niebezpieczeństwem dla naszego zdrowia wirusy, bakterie i grzyby znajdują się praktycznie wszędzie. Największe ryzyko zarażenia powstaje jednakże w pomieszczeniach, w których zazwyczaj przebywają osoby chore lub tam, gdzie w związku z rozmaitymi zabiegami narzędzia bezpośrednio dotykają skóry lub innych tkanek. Takimi punktami są w szczególności wszelkiego typu studia tatuażu, kliniki i szpitale, gabinety kosmetyczne oraz salony spa. By zmniejszyć ryzyko transferu bakterii i innych szkodliwych mikroorganizmów, stosuje się rozmaite akcesoria – poza rękawiczkami z silikonu i środkami dezynfekującymi są to w szczególności podkłady higieniczne.

Podkłady jednorazowe – zastosowanie

Większość szkodliwych roztoczy i wirusów rozprzestrzenia się poprzez kontakt skóry ze skażoną powierzchnią, dotykaną wcześniej przez jednostki zarażone. By zminimalizować ryzyko migracji zarazków w gabinetach i salonach urody, korzysta się z podkładów medycznych. Przeważnie są one wyprodukowane z celulozy lub pokrewnych tworzyw i stanowią skuteczną barierę dla drobnoustrojów. Podkłady medyczne są jednokrotnego użytku i służą do wykładania np. foteli ginekologicznych i dentystycznych, stołów zabiegowych lub sprzętu rehabilitacyjnego.

Nakładki na deskę sedesową – do używania w ogólnodostępnym WC

Najwyższe niebezpieczeństwo rozprzestrzeniania się infekcji skórnych wywoływanych przez mikroorganizmy jest tam, gdzie z zakażoną powierzchnią ma kontakt nieosłoniona skóra – przede wszystkim w toalecie. Prawdopodobieństwo przeniesienia się wirusów minimalizują podkłady jednorazowe przeznaczone do wykładania na deskach klozetowych. Korzystanie z nich jest zalecane we wszystkich miejscach posiadających publiczne toalety – na przykład w firmach, kinach, szkołach czy urzędach.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]