Oświata

Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Jeżeli ciekawi Cię dobra oferta kursu rysunku architektonicznego Kraków, skieruj się na https://domin-krakow.pl/kurs-rysunku-architektura/

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo czynników – przede wszystkim fakt, iż są to niesłychanie interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę należy jednak nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dziedziną, ale również umiejętnością rysowania. Jeśli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie rysunku architektonicznego otrzymają kompleksowe przygotowanie do egzaminu na studia. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Długość zajęć cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. Podczas kursu przyszli architekci pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego to nie tylko rysunek, ale też porady specjalistów pozwalające przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezastąpiona na egzaminie i w trakcie studiów.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]