Oświata

Poznaj narzędzia i funkcje Blendera – dla kogo kurs modelowania 3D?

Blender 3D kurs. Uzyskaj więcej informacji na https://bit.ly/3nG3NSr.

Świat grafiki bezustannie się przekształca i coraz częściej artyści porzucają tradycyjne metody na rzecz tworzenia swoich prac tylko w tzw. digitalu. Dostępne oprogramowanie graficzne daje artystom nie tylko wolność sporządzania dzieł 2D, ale też odwzorowania obiektów 3D. Inicjacja przygody z modelowaniem 3D nie generuje już dużych wydatków – każdy może bowiem zainstalować program Blender, który daje ogromne możliwości tworzenia obrazów 3D oraz animacji, a który zarazem jest całkowicie darmowy.

Kursy modelowania 3D polecamy w niewielkich grupach

Obsługi dowolnego programu można nauczyć się we własnym zakresie, jednak proces ten trwa wtedy dłużej i nierzadko bywa niesłychanie irytujący. Z tego też powodu partycypacja w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści przede wszystkim tym, którzy niedawno odkryli Blender. Oswajanie się z kolejnymi funkcjami oraz narzędziami czy dodawanie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie łatwiej, jeżeli będzie prowadzone pod okiem znającego oprogramowanie dydaktyka. Nauczyciel na bieżąco dokonuje korekty projektów tworzonych przez kursanta wskazując detale, które należy poprawić oraz sugerując ku temu stosowne drogi. Jak w wypadku każdego kursu dobrze jest, aby przebiegał on w małych grupach, co pozwoli pedagogowi na poświęcenie każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także entuzjastów animacji

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością poszukiwaną i cenioną szczególnie w branży gier komputerowych, filmowej i projektowej. Poznanie oprogramowania Blender 3D poszerza zatem przyszłe perspektywy zawodowe. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne dzieła, które później można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które chcą pracować zawodowo np. w animacji i łączą z tym swoją karierę zawodową. Wielu uczestników tego rodzaju warsztatów to po prostu artyści oraz hobbyści pragnący odkryć nowe drogi wyrażania siebie lub poszerzyć swoje obecne umiejętności.

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]