Oświata

Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Szukasz bezkonkurencyjnej oferty nauki rysunku? Nie wahaj się! Wejdź tu

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, jednak także osoby, które nie łączą z nim swojej przyszłości zawodowej, mogą czerpać z niego ogromne korzyści. Dowiedziono bowiem, iż nawet okazjonalne rysowanie ma zbawienny wpływ na nasze emocje oraz stan psychiczny. Pomaga się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest również ważnym elementem edukacji. Wielorakie korzyści płynące z rysowania sprawiają, iż spory odsetek ludzi postanawia podnieść swoje plastyczne umiejętności. Taką sposobność dają nam lekcje rysunku prowadzone przez zawodowych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono osób, do których adresowana jest oferta szkół prowadzących naukę rysunku, jest naprawdę szerokie. Niektóre zajęcia opracowane są z myślą o najmłodszych, dla których są bodźcem do kształtowania wyobraźni, zdolności manualnych oraz wrażliwości. Mnóstwo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści przygotowujący się do egzaminów wstępnych na Akademię Sztuk Pięknych – dotyczy to głównie takich miast jak Kraków, Katowice, Wrocław czy Poznań. Nie brak też kursów adresowanych do amatorów – osób, które zwyczajnie uwielbiają rysować i chciałyby robić to lepiej, w pełni korzystając ze swoich możliwości.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje kursy dobrane do potrzeb osób o rozmaitych artystycznych zainteresowaniach. Mnóstwo czasu poświęca się rysunkowi – to zdecydowanie najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się zajęcia z malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to oczywiście nie jedyne kursy, na które możemy się zdecydować. Dobre szkoły oferują też naukę rysunku architektonicznego i digital painting (czyli malarstwa cyfrowego).

Siedziba:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]