Podróże i turystyka

Egzotyczne wakacje lub podróż poślubna inne niż wszystkie? To możliwe!

Podróże szyte na miarę - więcej o ofercie na relaksmisja.com

Podróże rozluźniają, rozwijają wyobraźnię, wpajają nam poszanowanie dla różnych kultur i narodów oraz pomagają odciąć się od codziennych obowiązków. Najmocniej zapamiętujemy te, które prowadzą nas w odległe lokalizacje, pod każdym względem różniące się od naszej polskiej rzeczywistości. I choć nie wszyscy mają duszę obieżyświata, każdy winien bodaj raz w swoim w życiu wybrać się na egzotyczną podróż do dowolnego orientalnego kraju.

Wyprawy egzotyczne – komu powierzyć ich zaplanowanie?

Organizacja wyprawy egzotycznej nie jest prostym zadaniem. Dlatego właśnie przeciętny urlopowicz udaje się do biur podróży. Posiadają one w swojej ofercie jednakże przeważnie mało ciekawe pobyty w popularnych hotelach, wyjazdy odbywają się w wieloosobowych grupach, a ich program zwykle nie zawiera odwiedzania atrakcji turystycznych danej miejscowości. Jeżeli pragniesz autentycznie nietuzinkowej wyprawy, przejrzyj ofertę biura podróży egzotycznych Relaksmisja, specjalizującego się w organizacji podróży szytych na wymiar, a więc z uwzględnieniem osobistych preferencji zamawiającego. Po określeniu przez klienta daty, destynacji wyjazdu oraz preferowanego kosztu podróży, biuro rezerwuje bilety lotnicze i miejsce zakwaterowania, jak również opracowuje skrupulatny plan wczasów. Prócz tego biuro daje też kilka ważnych porad dla turysty, dotyczących m.in. tego, gdzie wypocząć, gdzie zjeść smakowity posiłek, co warto zobaczyć i sygnalizuje czego nie robić w danym państwie.

Egzotyczne podróże – zwiedź Indonezję bądź Tanzanię

Nieważne jaki typ podróży uwielbiamy, w propozycjach biura podróży egzotycznych wszyscy znajdą coś dla siebie. Zakochani mogą spędzić błogie dni wypoczywając na plażach Polinezji bądź Fiji – to doskonałe miejsca na podróż poślubną. Dla miłośników pełnego odpoczynku biuro wyselekcjonowało doskonałe miejscowości w Tajlandii, Filipinach oraz Meksyku. Z kolei osoby energiczne mogą spotkać kameleony na Madagaskarze, kibicować sportowcom na popularnych turniejach tenisowych, spotkać hipopotamy i lwy w trakcie safari w Zanzibarze czy wspinać się na Wzgórza Czekoladowe na filipińskich wyspach. Nie brak również propozycji podróży egzotycznych dla rodzin z pociechami.

Pochodzenie zdjęcia – relaksmisja.com.

Siedziba:
Relaksmisja
ul. Józefińska 4/3
30-529 Kraków

Tel.: +48 535-735-257
E-mail: [email protected]