Podróże i turystyka

Odetchnij w Krynicy

Potrzebujesz szczegółowych informacji o wypoczynku Krynica Zdrój? Znakomicie trafiłeś! Skieruj się na http://wypoczynek-krynica.pl

Krynica Zdrój jest uważana za jedno ze szczególnie lubianych przez polskich gości miejsc. Nie może to jednak zaskakiwać – miejscowość słynie ze sprzyjającego kuracji powietrza i niesamowitych widoków. Oprócz tego dysponuje ogromną infrastrukturą noclegową, zaś bogata oferta rozrywkowa sprawia, że przyjeżdżają tu nie tylko turyści chcący zatroszczyć się o własne ciała. Jak więc zaplanować urlop w tym mieście? Jak powinien wyglądać wypoczynek w Krynicy Zdrój?

Wypoczynek w Krynicy – pozbądź się złego samopoczucia

Największym atutem Krynicy Zdrój są na pewno złoża wód mineralnych, które eksploatowane są tutaj od niemal dwustu lat. Właśnie one sprawiły, iż Krynica Zdrój stała się cenionym w całym kraju uzdrowiskiem. Wypoczynek w Krynicy jest zatem doskonałym rozwiązaniem dla tych, którzy walczą ze schorzeniami systemu pokarmowego lub wydalniczego, a także z problemami z krążeniem. W Krynicy istnieje blisko dziesięć źródeł wody, a każdy z nich ma trochę odmienne zastosowania.

Jak rozłożyć wypoczynek w Krynicy?

Najistotniejszą atrakcją miasta okazują się niewątpliwie zdroje, a wiele z nich zostało założonych jeszcze w dziewiętnastym wieku. Należy zobaczyć tu też ciekawe domy z lat granicznych XIX i XX stulecia. Miasto może pochwalić się również kolejką na Górę Parkową, z której dostrzec można niesamowita panorama miasta. Wypoczynek w Krynicy może być ciekawy także dla miłośników kultury – w mieście odbywają się najróżniejsze eventy, z Festiwalem Gitary oraz opery na pierwszych miejscach.

Siedziba:
Apartamenty w Krynicy
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 178a
33-380 Krynica-Zdrój

Mob.: +48 788 645 793, +48 668 167 992
E-mail: [email protected]