Promocja, marketing, reklama Tematyka witryn internetowych Usługi

Jak dotrzeć do klientów online? O pozycjonowaniu dla firm z Krakowa

Chcesz zlecić pozycjonowanie stron Kraków? Zajrzyj w to miejsce.

Wszechobecność internetu oraz komfort użycia go do wyszukania potrzebnych towarów i usług przyczyniła się do tego, iż każde przedsiębiorstwo chce teraz zaistnieć w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony firmowej nie zagwarantuje, że klienci nas znajdą – ważna jest wszak widoczność na wysokich pozycjach wyników wyszukiwania. Sporo niedużych przedsiębiorstw, świadczących usługi jedynie na określonym obszarze bądź wręcz w jednej miejscowości, np. w Krakowie lub w Gdańsku, zastanawia się, czy pozycjonowanie i optymalizacja strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Internauci poszukując w wyszukiwarkach ofert usług czy też sklepów stacjonarnych używają przeważnie fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę konkretnego miasta, np. “hydraulik kraków”, “piekarnia kraków” lub “sklep z odzieżą XXL kraków”. Tym samym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych przedsiębiorstw na przedstawienie swojej oferty docelowym odbiorcom, rezydującym w danej miejscowość. Oferta pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega wiele od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w rzeczywistości tym, że strategia SEO skierowana jest na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, przykładowo przez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod te frazy treści czy zdobywanie linków z tzw. NAP-ami ułatwiające wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla podmiotów z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa zajmuje się optymalizacją, pozycjonowaniem i projektowaniem stron www od ponad dekady. W trakcie tych lat świetnie poznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i w ten sposób pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy wszechstronne usługi SEO, łączące w sobie poprawę contentu, pozyskiwanie linków, a także optymalizację techniczną strony. Nad realizacją planu zgodnie z zaproponowanym harmonogramem działań czuwa indywidualny opiekun, a korzystając z autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może przeglądać w dowolnej chwili rezultaty pozycjonowania.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]