Kraków strony internetowe, projektowanie stron internetowych Kraków
Promocja, marketing, reklama Tematyka witryn internetowych Usługi

Projektowanie stron internetowych – co z nim zyskasz?

Wygoda witryn www wynika w szczególności z ich wzornictwa. Tworząc strony internetowe należy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale też przyzwyczajeniach użytkowników – jeżeli poruszanie się na serwisie będzie dla nich źródłem problemów, szybko przeniosą się na inną witrynę lub wybiorą towary innej firmy. By zatem strona dała nam spodziewane korzyści, należy zatroszczyć się o to, by była odpowiednio zaplanowana. Jak więc prezentuje się właściwie wykonana strona? Co zrobić, by goście nie wyłączyli jej za prędko?

Reguły projektowania stron internetowych

Główną regułą, jaką powinniśmy sugerować się projektując witryny internetowe jest odznaczenie najważniejszych elementów serwisu – ściągną wówczas uwagę internauty i skłonią go do kliknięcia. Prosto uczynić to można dzięki użyciu zdecydowanych odcieni, pamiętając jednak o tym, żeby tony bilansowały się na stronie. Ważne jest także to, by główne części strony umieścić na linii, po której porusza się uwaga internauty – to wynika z rozwiązań od dawna stosowanych w internecie.

Projektowanie stron internetowych – komu zlecić?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie skutecznej strony www nie jest łatwe. W razie strony firmowej złym rozwiązaniem będzie zatem samodzielne jej przygotowanie. Chcąc zyskać gwarancję, że strona będzie generować zyski, warto powierzyć to specjalistom – najlepiej agencji specjalizującej się zarówno w projektowaniu witryn, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz pozycjonowaniu.

Siedziba:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]