projekt gazety
Promocja, marketing, reklama

Reklama zewnętrzna i wewnętrzny biuletyn – projekt gazety firmowej

Gazeta korporacyjna to wspaniały sposób motywowania podwładnych, ale też rodzaj reklamy. Zastanówmy się zatem, jakie treści można zamieścić w takiej broszurce i czy warto się na to zdecydować.

Projekt gazety – działanie marketingowe

Firmowy biuletyn może pełnić rozmaite role. Pierwszą z nich jest komunikacja wewnętrzna – informowanie o sukcesach, chwalenie się wzrastającymi wynikami, wywiady z wyróżniającymi się członkami zespołu. Wewnętrzne biuletyny mają istotny wpływ na funkcjonowanie całego przedsiębiorstwa, ponieważ wspaniale dopingują personel. Dzięki temu pracownicy są bardziej skorzy do współpracy ze sobą, czują się dumni ze swojego miejsca pracy, a ich codzienne działania przynoszą im więcej satysfakcji. Statystyki wskazują, że korporacyjny biuletyn sprawia, że członkowie załogi chcą optymalizować swoje wyniki, wzrasta też jakość pracy. Ogromnym atutem jest również redukowanie szumów komunikacyjnych między pracownikami, które są częstym powodem konfliktów w wielu przedsiębiorstwach. Gazeta firmowa zapewnia także stuprocentową transparentność działań firmy.

Projekt gazety – zdaj się na ofertę doświadczonego studia graficznego

Oczywiście korporacyjny biuletyn to także niezastąpiona metoda komunikacji na zewnątrz. Gazetka trafia do odbiorców takich jak: klienci, konkurencja, partnerzy firmy, studenci. Firmowy biuletyn dzięki temu promuje działania naszej firmy, zwiększa sprzedaż, a także stanowi świetny filar profesjonalnego PR. Myśląc o założeniu gazety firmowej powinniśmy przede wszystkim zwerbować pracowników do redagowania artykułów oraz przemyśleć szatę graficzną. Warto skorzystać z usług doświadczonych podmiotów (tj. studiów graficznych), którzy stworzą projekt gazety, określą ilość stron i zadbają o kwestie techniczne. Z ich pomocą gazeta korporacyjna z pewnością spełni swoje zadanie.

Siedziba:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]