Promocja, marketing, reklama Usługi

Sferyczne zdjęcia panoramiczne na Facebooku – co możesz zyskać?

Na www.fotografsv.pl/zdjecia-360-stopni-na-facebooka/ uzyskasz kompleksową pomoc fachowców w zakresie przygotowania panoram 360 Google.

Zdjęcia 360 stopni to niezwykle popularna i nowoczesna forma prezentowania wnętrz firm czy lokali gastronomicznych. Przeważnie widzimy je przeglądając Google Street View oraz wizytówki Google Moja Firma, ale też napotykamy je na najczęściej używanym portalu społecznościowym – na Facebooku. Pozwala on na zamieszczanie na tablicy firmy takiego sferycznego zdjęcia. Jak zatem możesz użyć zdjęcia panoramiczne do wyróżniania Twojej firmy? Zalecenia przedstawiamy w dalszej części artykułu.

Czym są panoramy 360 stopni?

Zdjęcia 360 stopni to panorama sferyczna, na które możemy patrzeć pod rozmaitymi kątami. Swobodne przesuwanie zdjęcia daje odczucie rzeczywistego przebywania w danym miejscu. Panoramy sferyczne na Facebooku dają możliwość odwiedzenia nieruchomości, budynku czy lokalu poprzez wybór kierunku, w którym spoglądamy. Zdjęcia tego typu przygotowuje się z pomocą dedykowanej aplikacji i aparatów. Dla użytkowników to co różni je od tradycyjnych zdjęć cyfrowych jest opcja kliknięcia na takie zdjęcie kursorem, a następnie obrócenia go w wybranym kierunku.

Panoramy sferyczne – promuj swój biznes

Panoramy sferyczne na Facebooka to idealny sposób na popularyzację własnej firmy bądź biznesu. Zdjęcia 360 stopni dają duże możliwości zaprezentowania wnętrza biura, hostelu albo lokalu usługowego. Taka forma zdjęć jest znacznie bardziej atrakcyjna oraz pomaga szczegółowo zapoznać się z danym punktem. Udostępnienie zdjęć 360 stopni na Facebooku wpłynie korzystnie na nasz wizerunek naszego biznesu przez klienta i podniesie jego ufność do oferowanych przez nas usług, co zaprocentuje dużo większym prawdopodobieństwem, że z nich skorzysta.

Sferyczne zdjęcia panoramiczne warto użyć na Facebooku przede wszystkim jeśli prowadzimy biznes, który opiera się na wysokiej jakości wnętrzach (jak przykładowo hotel bądź sale konferencyjne), ale także jeśli chcemy zademonstrować naszym klientom biuro, w którym pracujemy czy też zachęcić zainteresowane osoby, żeby odpowiedzieli na nasze ogłoszenie rekrutacyjne.

Wykonanie panoram 360 stopni zleć profesjonaliście!

Przygotowanie panoramy sferycznej, choć w teorii można zrealizować na własną rękę, jednakże do celów marketingowych rekomenduje się zatrudnić doświadczonego fotografa zajmującego się na co dzień tematyką interaktywnych fotografii. Dlaczego to najlepsza opcja? Zlecenie tego zadania doświadczonemu fotografowi daje pewność stworzenia dobrych jakościowo zdjęć, które prócz tego będą bardziej przyjazne dla odbiorcy. Sama usługa nie jest też trudno dostępna czy kosztowna. Fotografów zalecanych przez Google do opracowania sferycznych zdjęć panoramicznych znajdziemy na stronie Google Moja firma — Street View. W katalogu tym znajdują się wyłącznie Ci fotografowie, którzy spełnili wysokie wymagania jakościowe Google i zamieścili wyznaczoną liczbę prawidłowych panoram 360 stopni.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]