Promocja, marketing, reklama Usługi

Spacer 360 stopni po biurach, salonach kosmetycznych i nieruchomościach

Potrzebujesz dowiedzieć się, kto przygotowuje wirtualny spacer w biurach? Koniecznie kliknij na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/

Spacery wirtualne, które rozpowszechniły się wraz z usługą Google Street View, zyskują coraz bardziej na popularności, co powoduje, że znajdują zastosowanie w biznesie. Dają możliwość w dostępny sposób pokazania siedziby przedsiębiorstwa bądź nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to ciekawa prezentacja, którą warto umieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele podmiotów nie do końca jednak wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy oraz co zyskamy publikując go w wizytówce firmy.

Wirtualny spacer Google Moja Firma – zwiększ konkurencyjność swojego biznesu

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie układające się w realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne części pomieszczeń i przeskakiwać do sąsiednich punktów budynku, w którym się znajdujemy. Wirtualny spacer to więc możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery można publikować obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony internautom, którzy przeglądają Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę zdjęcia, a po kliknięciu na ten element przenosimy się do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wycieczkę po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na naszej stronie internetowej.

Czy opłaca się aktywować wirtualny spacer 3D??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku powodów. Najistotniejszy z nich to budowanie profesjonalnego wizerunku firmy oraz pokazanie klientom atutów naszej działalności. To spowoduje, że znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli na naszej stronie www i w wizytówce Google Moja Firma będziemy posiadali wirtualny spacer i fotografie bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama będzie oceniała nas lepiej i będzie wyróżniać nas częściej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest też niezwykle proste. Na rynku istnieje wielu profesjonalnych fotografów, którzy dość szybko i – co równie najistotniejsze – w przystępnej cenie wykonają taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Z pewnością będzie to sektor hotelarsko-turystyczny, w której nierzadko chcemy pochwalić się oferowanymi pokojami do wynajęcia. Możemy też zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, jak salon piękności lub siłownię. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, gdy szukamy nowych pracowników, żeby zachęcić ich do aplikowania do naszej firmy.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]