Promocja, marketing, reklama Usługi

Zdjęcia sferyczne dla Twojej firmy powierz fotografowi Google

Jeżeli szukasz profesjonalnej porady rekomendowanego fotografa Google Krynica Zdrój, zajrzyj na www.fotografsv.pl

Wirtualne spacery po firmach zyskują na popularności, a mnóstwo osób coraz częściej zamawia opracowanie takiego spaceru, a następnie dodanie go w wizytówce Google. Opcja zdalnego zwiedzenia firmy przysporzy wielu nowych klientów i pozwoli zwiększyć obroty naszego biznesu. Żeby jednak wirtualny spacer był najwyższej jakości, warto zatrudnić rekomendowanego fotografa Google do jego opracowania.

Jakie kryteria spełnia rekomendowany fotograf Google?

Rekomendowany fotograf Google to osoba, która jest zalecana przez Google do przygotowania wirtualnego spaceru po naszej firmie oraz wykonania materiałów fotograficznych, które będą umieszczane w wizytówce Google. Nie jest to osoba pracująca dla Google czy powiązana z marką, ale taka, która spełnia kryteria jakościowe Google, a więc cechuje się ogromnym profesjonalizmem. Rekomendowany fotograf Google, żeby pozyskać certyfikat musi opublikować przynajmniej 50 zdjęć sferycznych wysokiej jakości (zgodnie z kryteriami Google), co stanowi potwierdzenie jego umiejętności. O otrzymanie certyfikatu fotografa Google mogą ubiegać się zarówno osoby prywatne, jak i agencje.

Dlaczego należy zdecydować się na rekomendowanego fotografa Google?

Pierwszym powodem, dla którego warto postawić na fotografa Google, jest jego poświadczony profesjonalizm. Fotograf, który sprostał wymogom Google pod kątem jakości fotografii, na pewno zdoła wykonać wirtualne spacery Google Street View czy jakościowe panoramy 360. W ten sposób nie ryzykujemy, że projekt będzie nieudany czy niepoprawnie zrealizowany. Rekomendowany fotograf Google zna też wytyczne dotyczące przygotowania takich zdjęć i samo zlecenie wypełni sumiennie. Fotograf polecany przez Google wspiera też firmy, które korzystają z jego oferty i może to być dobry początek konstruktywnej oraz długotrwałej współpracy między nimi.

Rekomendowany fotograf Google oferuje też niejednokrotnie więcej usług. Osoby, które profesjonalnie zajmują się wykonywaniem fotografii oraz wirtualnych spacerów mogą przekazać nam lub sprzedać tradycyjne zdjęcia wysokiej jakości powstałe w procesie sporządzania spaceru wirtualnego, wskazać nam których ujęć warto użyć, sporządzić materiały na pozostałe serwisy takie jak YouTube lub Facebook, doradzić nam podczas tworzenia i konfiguracji wizytówki w Google, a także pomóc ją zweryfikować – co jest sporym plusem.

Gdzie szukać rekomendowanego fotografa Google?

Fotografa Google możemy znaleźć w internecie, na przykład wyszukując ich w wewnętrznej bazie Google. Na stronie projektu Wizytówka Google Moja Firma jest dostępna specjalny spis, w którym po wybraniu miasta uzyskamy dane rekomendowanych fotografów z danego rejonu. Rekomendowany fotograf Google może także legitymować się szczególnym logo, które zawiadamia, iż dysponuje on odpowiednimi kwalifikacjami i jest zawodowcem w zakresie tworzenia zdjęć sferycznych oraz wirtualnych spacerów.

Siedziba:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]