Robienie zakupów

Akcesoria do alkoholu – w co warto się zaopatrzyć?

Zamów akcesoria do alkoholu

Domowa produkcja trunków alkoholowych, niegdyś nader popularna, dziś wraca do łask. Do poszukiwań popychają nas zarówno względy finansowe (nalewki przygotowane na własną rękę są dużo tańsze od tych ze sklepu), ale także pociąg do eksperymentowania, możliwość przygotowania napojów według własnych upodobań i satysfakcja płynąca z picia swoich alkoholi. Większość osób, które na własną rękę sporządzają domowe napoje, wybiera cydr, piwo, nalewki bądź wino, chociaż nie brak także wielbicieli domowego bimbru. Jednak bez względu na to, w jakich trunkach się specjalizujemy, winniśmy posiadać odpowiednie akcesoria.

Jakie akcesoria do alkoholu są najprzydatniejsze?

Wyrób alkoholu w domu nie jest możliwy bez naczyń i akcesoriów do prowadzenia fermentacji – specjalnych korków, pojemników, rurek czy balonów. Poza tym do każdego rodzaju alkoholu wymagane są odmienne akcesoria – w przypadku piwa są to między innymi chłodnice i kotły, natomiast w przypadku wina – prasa do owoców. Do rozlewania alkoholi niezbędne są z kolei takie akcesoria jak kapslownica lub korkownica. Na tym aczkolwiek lista potrzebnych akcesoriów się nie kończy, gdyż butelki z alkoholem należy odpowiednio oznaczyć.

Akcesoria do alkoholu – etykiety na butelki oraz kapturki termokurczliwe

Etykiety na bimber lub pozostałe domowe alkohole jesteśmy w stanie sporządzić samodzielnie. Zdecydowanie przyzwoiciej będą jednakże wyglądać butelki z ozdobnymi etykietami na wódkę oraz chroniącymi korek kapturkami, które możemy zaserwować w trakcie towarzyskich imprez albo bez wstydu podarować krewnym jako upominek. Odrębny rodzaj takich dodatków to etykiety weselne, które służą do ozdabiania nie tylko na własnych alkoholi, ale też tych kupionych w sklepie i zaakcentować tym samym charakter przyjęcia.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]