Robienie zakupów

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Zobacz, gdzie kupić słoik z kranem

Od jakiegoś trwa renesans popularności słoików. Przestaliśmy traktować je jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu deserów i trunków. Wielką popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoje z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słój z kranem? Z jakiego powodu przynajmniej jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słój z kranem do napojów

Jednym z zalet słoi z kranikiem jest to, że świetnie nadają się one do wytwarzania domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na wykonanie wystarczająco dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś kranik sprawia, że bez trudu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słoik z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To sprawia, że jest on regularnie wykorzystywany do podawania napojów – głównie podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słoik z kranikiem idealnie sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, kompotów, soków i oranżad, a na przyjęciach dla dorosłych – ponczu, wina czy też drinków. Jego atutem jest również to, że kranik uniemożliwia dostanie się do szklanki fragmentów owoców i osadów, dając przejrzysty napój.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]