balon do wina, baniak do wina, gąsior do wina
Robienie zakupów

Balon na wino – ozdoba przyjęcia

Balon do wina to doskonały podarunek dla bliskiej osoby albo dobre miejsce do składowania alkoholi własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sprzedaży balon do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy podarunek dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji imienin, rocznicy ślubu, urodzin, jubileuszu lub zakończenia studiów. Dwulitrowe zbiorniki na wino to również znakomita ozdoba stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z troską o najmniejszy szczegół gąsior na wino znakomicie sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak do wina o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania większej porcji trunków. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś uraczyć gości własnoręcznie wykonanym słodką nalewką owocową albo winem? Dzięki gąsiorom na wino bez trudu przewieziesz wyśmienite napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do mniejszych butelek. 5-litrowe baniaki do wina wytworzone są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]