hurtownia słoików szklanych
Robienie zakupów

Butelki monopolowe i słoiki w hurcie warto zamówić w Polsce

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który póki będzie żyć człowiek nie wstrzyma działalności. Pomimo tego, iż przeważająca część rynku produktów spożywczych należy do potężnych marek, jest to też branża, w której bardzo dobrze radzą sobie niewielkie podmioty, o ile trafią do klienta ze swoim ekologicznym, smakowitym albo niszowym wyrobem. Gotowa do sprzedaży żywność musi zostać opakowana tak, by produkt długo zachował świeżość, a więc np. w słoiczki oraz butelki ze szkła. Zaletą tego typu opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie – dlaczego to się opłaca?

Oczywiste jest, że oferty od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego różnią się wyraźnie ceną od propozycji dla kontrahenta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeżeli jest niedużym zakładem produkującym takie artykuły, jak przykładowo pasty warzywne, ocet albo konfitury, będzie potrzebować rocznie nie kilkudziesięciu opakowań szklanych, lecz ilości daleko przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie słoików i butelek w hurcie będzie wobec tego dla niego jednocześnie formą redukcji wydatków, bo zamawiając towar całymi paletami przeważnie można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale też oszczędnością na kosztach transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić potrzeby manufaktury nawet na kilka miesięcy. Cena hurtowego kupna pojemników ze szkła jeszcze bardziej zmniejszy się, jeśli zamówimy je u krajowego dystrybutora słoików oraz butelek. Tym sposobem również otrzyma towar o wiele szybciej.

Co kupimy w asortymencie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoje oraz butelki szklane idealne do przechowywania wina, piwa lub soków. Dostarczane są one do nabywcy na paletach przemysłowych zawierających – zależnie od wielkości opakowań – po 500, 1600, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi samochodami dostawczymi mogą też odebrać kupiony towar osobiście z magazynu hurtowni. Wraz z paletą słoików bądź butelek w hurcie można dodatkowo zamówić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki lub korki dopasowane do danego typu opakowania.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]