Robienie zakupów

Chemia przemysłowa – impregnaty i środki czystości

Dowiedz się, gdzie nabyć profesjonalną chemię gospodarczą

Aby utrzymać porządek – tak w mieszkaniu, jak i w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są odpowiednie środki oraz sprzęty. O ile do typowych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające okazują się podstawowe narzędzia i uniwersalne preparaty, to sporo prac będzie wymagało wykorzystania chemii profesjonalnej. Profesjonalne środki czyszczące pozwalają uporać się nawet z najtrudniejszym brudem, gwarantując szybkie sprzątanie i pozbycie się niebezpiecznych dla zdrowia czynników. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i hurtowników chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czystości – eliminacja zabrudzeń różnego rodzaju

Oferta profesjonalnych środków czyszczące skierowana jest zarówno do firm (przede wszystkim ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie podmiotów wytwarzających i sprzedających chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym usuniemy brud z różnorodnych powierzchni – również tych chropowatych i tym samym ciężkich do dokładnego umycia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się charakterystycznych zabrudzeń, m.in. wykwitów pleśni, tłustych osadów, kamienia kotłowego bądź graffiti.

Chemia gospodarcza – zabezpieczenie powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają także na zabezpieczenie oraz konserwację powłok w znacznym stopniu wystawionych na wandalizm i destrukcyjne działanie różnorodnych czynników. Znajdziemy wśród nich środki do zabezpieczenia metali przed korozją, specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, a także środki chroniące przed graffiti. Warto dodać, iż powłoki akrylowe i polimerowe przeznaczone są do różnych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko chronią je przed pobrudzeniami, ale również nadają im ładny wygląd.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]