Robienie zakupów Tematyka motoryzacyjna

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Potrzebujesz części do Renault Kraków? Wejdź na france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault wciąż są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 roku stanowiły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 roku Polacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane cieszy się popularnością ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Znacznym zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku zakupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wyśniony samochód i chcesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części eksploatacyjne do przeróżnych modeli tego koncernu motoryzacyjnego są sprzedawane w odpowiednio zaopatrzonych sklepach online. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, silnika, nadwozia oraz podwozia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na usterki tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Analogiczne kłopoty mają osoby, które kupiły Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankuje również ochrona antykorozyjna.

Zamów oryginalne części Renault

Systematyczne kontrole techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego korzystania z samochodu tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży elementy są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów.

Siedziba:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]