czyściwo, czyściwo włókninowe
Robienie zakupów

Gdzie się wykorzystuje czyściwa techniczne?

Specjalistyczne czyściwa przemysłowe pozwalają zachować wysokie normy higieny w wielu firmach. Jakie produkty są obecnie dostępne na rynku? Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze czyściwa technicznego?

Czyściwo przemysłowe – w których sektorach przemysłu się je stosuje?

Czyściwa techniczne to produkty specjalnego zastosowania – są najczęściej używane w różnych gałęziach gospodarki, przykładowo w branży gastronomicznej, w zakładach przemysłowych, na myjniach, a także wielu innych sektorach przemysłu, w których niezastąpione są wytrzymałe i higroskopijne artykuły higieniczne. Czyściwo przemysłowe znakomicie poradzi sobie z tłuszczem, wyschniętym brudem, kurzem, kałużami z oleju czy pozostałymi zanieczyszczeniami oraz rozlanymi płynami, może także być zastosowane do czyszczenia delikatnych obiektów czy pucowania szyb. Specjalistyczne czyściwa efektywnie zastępują tradycyjne ściereczek z tkanin, są delikatne dla skóry dłoni, a zarazem niezwykle chłonne, elastyczne oraz mocne

Wielozadaniowe i papierowe – rodzaje czyściw technicznych

Na rynku znajdziemy wszelkiego rodzaju czyściwa techniczne. Podstawowy podział rozróżnia czyściwa z papieru oraz z włókien. Dla potrzeb branży gastronomicznej stworzono czyściwa dostosowane do bezpośredniej styczności z pokarmami. W sklepie internetowym Verde Avis zakupisz artykuły wielozadaniowe, z włókien do delikatnych powierzchni, czyściwa do polerowania nie wyzwalające kurzu, do usuwania silnych pobrudzeń, jak również produkty w wiaderku, które nie wysychają i mogą być zastosowane do sprzątania rozmaitych powierzchni bez użycia wody. Najlepszej jakości czyściwa przemysłowe kupić można jako ściereczki na rolce oraz w klasycznej formie.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]