Budownictwo Robienie zakupów

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Więcej w temacie kontenery producent na ekombud.pl

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne zutylizowanie pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i innych czynnościach. Jakie typy kontenerów stalowych są w sprzedaży? U kogo można je zamówić?

Kontener na odpady budowlane – postaw na najwyższą jakość

W Polsce wytwórstwem trwałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w jej ofercie dostępne są między innymi kontenery na złom i kontenery na gruz. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wynajmem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które oprócz resztek powstających w gospodarstwach domowych, przyjmują także gruz betonowy i ceglany, złom oraz innego rodzaju odpadki po remontach.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest dużo rodzajów pojemników na odpady. Są kontenery stalowe, pojemniki z plandeką, kontenery z pokrywą, otwarte, muldy symetryczne i asymetryczne oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najczęściej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od potrzeb można wyposażyć się w kontener otwarty bądź posiadający pokrywę. Na budowach częstokroć stosowane są też kontenery do transportu surowców sypkich – głównie są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]