Budownictwo Robienie zakupów

Kontenery na odpady – dla firm usługowych i budowlanych

Szukasz kontenerów rolkowych? Zobacz tu

Nie wszystkie śmieci mogą trafić do pojemników na surowce zmieszane albo wtórne. Dotyczy to najczęściej tych, które są generowane podczas różnych prac budowlanych i remontów, jak również odpadów przemysłowych. Należy je transportować do wskazanego punktu zbiórki selektywnej, gdzie będą zutylizowane zgodnie z przepisami o odpadach. W wielu przypadkach mogą jednak wyniknąć problemy związane z składowaniem i transportem śmieci. Żeby ich uniknąć, warto wyposażyć się w kontenery na odpady dostosowane do ich specyfiki.

Zwykłe i specjalistyczne kontenery na śmieci

Najprostsze kontenery otwarte są dopasowane do magazynowania oraz transportu starych mebli, gruzu, opakowań i podobnych odpadów. Poza tym w użyciu są również kontenery uszczelniane, które doskonale sprawdzają się przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (między innymi tych wytwarzanych w oczyszczalni ścieków). Uszczelniane spojenia są też niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, takie jak granulaty, wióry metalowe bądź trociny. Proces ich załadunku ułatwia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najłatwiejsze w transporcie są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w system usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery stalowe – dla przedsiębiorstw budowlanych i ekip sprzątających

Odbiorcami usług producentów kontenerów na odpady są najróżniejsze podmioty. Pośród nich można wymienić między innymi ekipy sprzątające oraz parające się opróżnianiem piwnic i strychów, przedsiębiorstwa budowlane, a także wszelkiego rodzaju zakłady produkcyjne. Na zakup kontenerów na odpady decydują się firmy świadczące usługi wywozu odpadów o niestandardowych gabarytach i gruzu. Użyczają je one klientom, a po zapełnieniu odwożą do punktu legalnego ich składowania lub recyklingu.

Siedziba:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]