Robienie zakupów

Mydło w płynie – właściwości i zastosowanie

Chcesz kupić mydło w piance? Wejdź na verdeavis.pl/higiena/mydlo-w-plynie.html

Mydło antybakteryjne usuwa z powłoki skóry zarazki i inne niebezpieczne patogeny. Czym winno charakteryzować się mydło w płynie, żeby spełniało oczekiwania przeróżnych odbiorców? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Zastosowanie mydła dezynfekującego

Mydła o cechach bakteriobójczych wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez zakłady pracy, placówki medyczne czy przemysł spożywczy. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w płynie, w piance, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, zalecane do skóry wrażliwej, mycia ciała oraz włosów, mydła w butelkach z pompką, jak również do stosowania z bezdotykowymi pojemnikamigwarantujących najwyższy poziom higieny. Na specjalną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące środek wyjątkowo ekonomiczny – pozwala uzyskać aż 2500 doz mydła z litrowego pojemnika. Mydło w piance dobrze rozprowadza się na skórze, bez problemu zmywa, a przy tym efektywnie myje.

Naturalne mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła w płynie znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przebadane dermatologicznie. Mydła przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych ani innych alergizujących czynników – można ich używać często, bez narażenia się na podrażnienia. Niektóre produkty zostały wyróżnione certyfikatem Ecolabel świadczącym o najwyższej jakości i nadawanym towarom nieszkodliwym dla ekosystemu. Mydła dezynfekujące oferowane przez sklep VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalną pompkę dozującą, co upraszcza ich późniejszy recykling.

Siedziba:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]