Robienie zakupów Rozrywka

Namioty imprezowe na duże i małe przyjęcia

Nic bardziej nie zachęca do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym w plenerze niż wykorzystanie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się tańcami lub pysznym jedzeniem bez obaw, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Gdzie możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe wzrasta z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych, bankietach. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas hucznego przyjęcia na sto osób, jak i skromnego bankietu urodzinowego. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot na imprezy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Namioty na imprezy – dla kogo?

Namioty na imprezy przydadzą się przede wszystkim osobom planującym przyjęcie na zewnątrz: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniego przyjęcia!

Zalety namiotu imprezowego

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi powinny odznaczać się namioty na imprezy wysokiej jakości. Sprzedaż takich namiotów odbywa się zwykle poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od trzech do nawet ośmiu metrów, a długość – od 4 do nawet 25 metrów. Do wyboru mamy również maskownice w kilku kolorach.