Robienie zakupów

Namioty weselne – ślub w plenerze

Wesele na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, dziwi więc, że młode pary chętnie zamawiają namioty weselne, które spełnią ich potrzeby. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz znaleźć najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność ślubów w plenerze sprawia, że na rynku można znaleźć bardzo wiele namiotów weselnych, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby przyszłych małżonków. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które pozwolą na zorganizowanie wesela dla pokaźnej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych imprezach. Urządzasz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot na wesele – typu gwiazda czy dwuspadowy?

Wielkość namiotu to oczywiście nie jedyny element, który należy wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niesłychanie ważny jest także rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Stretch, Gwiazda, Turek, tzw. jurty, pawilony, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort gości

Istotna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Maksymalny wygodę zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.