Budownictwo Robienie zakupów

Oknostol – producent drzwi wewnętrznych drewnianych

Zamów drzwi drewniane na wymiar

Oknostol to firma, która szczyci się wieloletnią praktyką w produkcji wszelkiego typu elementów drzwi i okien drewnianych. Okres funkcjonowania na rynku spowodowało, iż jej fachowcy zapewniają konsumentom wysoką jakość dostarczanych produktów oraz obsługi klienta. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol cechuje nie tylko ich solidność, ale także wysoka funkcjonalność, będące wynikiem wykorzystania w toku ich wykonywania innowacyjnych technologii. Oprócz okien Oknostol oferuje także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o świetnych parametrach. Przy opracowaniu, wytwarzaniu oraz składaniu modułów stolarki otworowej ekspertom przedsiębiorstwa przyświeca troska o zachowanie czterech ideałów: absolutnego bezpieczeństwa produktów, pełnego komfortu ich użytkowania, wysokiej jakości, jak również satysfakcji klienta.

Oknostol – małopolskiego producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent okien i drzwi drewnianych wyróżnia się ogromną dbałością o jakość własnych wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar produkowane przez tę firmę to świetne rozwiązanie dla klientów, którzy poszukują nietypowych, ale całkowicie ergonomicznych i wytrzymałych produktów. Gwarantują one domownikom wysoką wygodę – wydajnie tłumią zewnętrzne hałasy oraz są świetną izolację cieplną, co jest istotne nie tylko zimą, ale również podczas nasilonych upałów. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie też na kwestię bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego są one zaopatrzone w bardzo dobre zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość uzupełnia ich niesztampowa, elegancka stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol wytwarzane są wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, tym samym utrzymują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne.

Drzwi drewniane – kompleksowa obsługa

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent daje się zauważyć także w sferze kontaktów z klientami. Każda osoba, która zdecydowała się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymuje darmowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego modelu drzwi, a także pomiar w domu, dzięki któremu zamontowanie drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają zaś sposobność zamówienia drzwi drewnianych wyprodukowanych na podstawie ich spersonalizowany projektu, bezbłędnie zharmonizowanych z konkretnymi wyobrażeniami. Dotyczy to nie tylko metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy, ale także ich wielkości.

Siedziba:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]