Robienie zakupów

Poznaj nowy trend jubilerski – celebrytki

Jeśli chcesz kupić naszyjniki celebrytki, skieruj się tutaj.

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą kobiety w różnym wieku. Duży wybór wzorów oraz materiałów, z których są wykonywane powoduje, iż każdy może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy oczekiwać, iż moda na nie pozostanie na dłużej, ponieważ celebrytki pasują do właściwie wszelkich stylizacji oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – łańcuszki gwiazd

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi zawieszkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele piosenkarek, celebrytek i aktorek nagle zaczęło się z nimi pojawiać, a trend ten bardzo szybko przejęły również „zwykłe” kobiety. Stąd nazwa tych ozdób. Łańcuszki te wykonywane mogą być z różnych materiałów – złota, srebra, w tym srebra pozłacanego, a zatem mogą je nabyć wszystkie kobiety pragnące zaopatrzyć się w te modne ozdoby, niezależnie od tego, jakim dysponują budżetem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można teraz we wszystkich sklepach z biżuterią oraz dostrzec je u wielu dziewcząt i kobiet.

Celebrytki – nie tylko ozdoba

Celebrytka zazwyczaj nie jest wyłącznie ozdobą – najczęściej niesie także z sobą przesłanie, które zawiera się w symbolice wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda dostępna w sprzedaży zawieszka ma swoje własne, unikalne znaczenie. Najpopularniejsze wzory to gwiazda, serduszko, kółeczko pełne lub z dziurką, słonik, żyletka i symbol nieskończoności. Kobiety zazwyczaj wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też odpowiedniej symboliki. Serduszko jest oczywiście symbolem miłości, kółko wskazuje na niezłomność, jest też blaszką pozwalającą na umieszczenie większego graweru. Gwiazdka jest oznaką szczęścia i boskiej mocy, słonik – pomyślności, wiedzy i władzy. Nieskończoność oznacza stałość we wszystkim, co się robi, zaś żyletka jest wyrazem nieprzeciętności i przekory.
Wielką zaletą celebrytek jest fakt, że można je nosić nie tylko do eleganckich strojów, ale też codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, co zawdzięczają przede wszystkim bardzo subtelnemu charakterowi. Zazwyczaj wybiera się dość krótkie łańcuszki celebrytki, a nawet opięte, lecz kobiety czasem noszą też dłuższe celebrytki. Naszyjniki te świetnie komponują się z podobnymi w wyrazie kolczykami gwiazd i bransoletkami celebrytkami.

Siedziba:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]