Robienie zakupów Technologie

Profesjonalne modele drukarek 3D od najlepszych producentów

Jeśli potrzebujesz drukarek 3D, koniecznie sprawdź https://cadxpert.pl/drukarki-3d/

W asortymencie CadXpert odnajdziesz tylko urządzenia od najlepszych producentów tych rozwiązań: MakerBot oraz FormLabs, których CadXpert jest wyłącznym dystrybutorem, a także Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które posiadamy w naszym asortymencie, pracują m.in. w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Stratasys – lider na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad trzydziestu lat – a konkretnie od 1988 roku – dostarcza klientom najnowocześniejsze technologie oraz maszyny. Szacuje się, że stosując drukarki 3D i inne produkty Stratasys można nieomalże o 90% obniżyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Kluczowe założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to gwarantowanie najlepszych możliwych usług i drukarek 3D, a także pomoc techniczna oraz merytoryczna. Najlepiej sprzedające się produkty asortymentu drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu oraz przemysłu. Nowinką w naszej ofercie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Drukarki 3D Formlabs – pionierska technologia LFS

Formlabs to kolejny lider w dostarczaniu drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku urządzeń do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w niezmiernie zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, a także specjalistyczne sposoby przyrostowego druku, takie jak SLA i SLS. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – nieduże urządzenie, działające w autorskiej, nowej technologii LFS (Low Force Stereolithography), która jest rodzajem technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – znamionuje się ergonomiczną konstrukcją oraz łatwą obsługą. Czym pionierska technologia LFS odróżnia się od SLA? Jeszcze lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz prędkością druku, jak również dokładniejszym odzwierciedleniem najdrobniejszych detali. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można w krótkim czasie otrzymać tożsame prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w masowej, seryjnej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, edukacji, biznesu

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tej marki mają szerokie zastosowanie w przeróżnych sektorach edukacji, przemysłu, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, tj. drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 oraz ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100°C. Wydruk jest solidny i dokładny, a podczas procesu wydruku nie pojawiają się zniekształcenia czy przesunięcia warstw.

Siedziba:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]