Robienie zakupów

Robisz wino domowe? Przydadzą Ci się etykiety na butelki

Znajdź etykiety na wódkę

Zwyczaj dawania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od setek lat i od samego jego początku najczęściej przekazywanym i, rzecz jasna, równie entuzjastycznie akceptowanym podarunków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać alkoholu na ślub, imieniny bądź osiemnastkę. Jak jednak odróżnić się od reszty, gdy pozostali goście przyniosą to samo?

Etykiety butelki – butelka alkoholu jako nietuzinkowy podarunek od nowożeńców

Na obiadach weselnych napoje wyskokowe nie tylko stoją na stołach, ale też dość często nowożeńcy dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką na koniec przyjęcia. Taki podarek jest uważany za formę wyrażenia podziękowania za przybycie na ceremonię. Jednak takie butelki z trunkiem wyskokowym mogą też stać się w wartościową pamiątką, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zniknie już jej zawartość. Trzeba personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o podziękowanie za obecność, dacie i miejscu wesela lub imionach nowożeńców. Etykiety weselne można kupić w rozmaitych wzorach i barwach, toteż bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od wyobraźni państwa młodych. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można zastosować nie tylko przy okazji wesela – są znakomite na wyróżnienie się na przyjęciu imieninowym lub wieczorze panieńskim.

Ozdób swoje alkohole personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami ze spersonalizowanym napisem można ozdabiać flaszki w domowej spiżarni. Jeśli samodzielnie wytwarzasz soki, nalewki czy wina i dzielisz się nimi z rodziną albo kolegami przy różnorodnych okazjach, możesz ozdobić je kreatywnymi etykietami, które znacznie podniosą estetykę pospolitej flaszki. Ponadto butelki można także oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapsli i kapturków termokurczliwych.

Siedziba:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]