Robienie zakupów Rozrywka

Sklep z książkami online – tu najtaniej kupisz swoją ulubioną literaturę

Dystrybutor książek - dowiedzcie się co może wam zaproponować.

Czytanie książek umila życie i jest wspaniałym sposobem na to, aby chociaż na parę minut zapomnieć o naszych stresach. Mimo rozwoju w XX wieku solidnej konkurencji jakimi są filmy, internet oraz telewizja, książki nadal będą ważną częścią naszego życia, gdyż także dzisiaj rodzice zwykle dbają o to, by ich pociechy miały z nimi kontakt.

Co przynosi regularne czytanie książek?

Obecnie literatura drukowana nie jest tanim hobby, szczególnie z tej przyczyny, że po pandemii z 2020 roku cena papieru wyraźnie wzrosła. Jednak nie znaczy to, iż powinno się zrezygnować z papierowych książek, całkowicie porzucić czytanie i czerpać przyjemność tylko z telewizji. Trudno wymienić wszystkie korzyści jakie daje regularne poświęcanie czasu lekturze. Lektura przed spaniem pozwala łatwiej się odstresować i umożliwia oczom odpoczynek od niepożądanego wpływu światła niebieskiego wysyłanego przez wszechobecne ekrany tabletów, smartfonów i telewizorów. Gwarantuje to spokojniejszy sen, co przekłada się na generalnie lepsze samopoczucie. Częste oddawanie się lekturze to też najlepszy sposób na rozszerzanie słownictwa, a więc łatwiejsze radzenie sobie w kontaktach z innymi w rozmowie twarzą w twarz oraz na piśmie. Książki rozszerzają również horyzonty, ponieważ pomagają poznać przekonania oraz widzenie świata ludzi z odległych kręgów kulturowych, politycznych bądź religijnych.

Hurtownie książek i księgarnie online – spore rabaty i opcja wysyłki za darmo

Niełatwo jest dziś nabyć książki w tradycyjnym sklepie. Malutkie rodzinne księgarnie zamykają się z uwagi na bardzo wysokie koszty ich prowadzenia. Natomiast duże markety w swoim asortymencie mają tylko dzieła najpopularniejszych literatów, gdyż jest to towar, który na pewno się sprzeda. Pasjonatom mało znanych publikacji, wciąż szukającym nowinek i czerpiącym radość z lektury dzieł młodych autorów, pozostają zakupy w księgarniach online, nierzadko oferujących też sprzedaż w hurcie. Zakup książek w sieci jest naprawdę łatwe i z reguły o wiele bardziej ekonomiczne. Księgarnie internetowe częstokroć dają niemałe zniżki (również na nowości wydawnicze), mają w ofercie powieści z niewielkich domów wydawniczych i często przy zamówieniach powyżej konkretnej kwoty oferują wysyłkę bezpłatnie.

Siedziba:
Księgarnia internetowa Motyle książkowe
Zwrotnicza 6
01-219 Warszawa