Robienie zakupów Wyposażenie i urządzanie mieszkania

Tanie rolety dla Ciebie

Nie wiesz jak modnie i nowocześnie zaaranżować swój pokój? Jeden, niezbyt kosztowny produkt może zupełnie zmienić wygląd i styl pomieszczenia. To oczywiście wewnętrzne rolety okienne. Dzięki takiej przesłonie można dodać koloru wszystkim wnętrzom lub nadać im przytulnego i intymnego charakteru. Ekspert z krakowskiego sklepu mającego w swojej ofercie rolety dzień i noc doradzi, jak podjąć właściwe, zakupowe decyzje.

Jak wybrać rolety?

Okiennych rolet wewnętrznych jest wiele typów. Można je dzielić według różnych klasyfikacji. Jeśli chodzi o tworzywo, w sklepach kupimy rolety materiałowe wyprodukowane z nowoczesnych tkanin, charakteryzujących się różnym stopniem przepuszczania światła. Jest to zazwyczaj poliester – wygodny w utrzymaniu i prosty do czyszczenia.
Ze względu na przeznaczenie dzielimy rolety na ścienne i okienne. Kolejny podział to poziom zaciemnienia. Tutaj niezwykle popularnym modelem są rolety dzień i noc typu zebra bądź 100% zaciemnienia.
Następna klasyfikacja to rolety standardowe lub na wymiar. Drugi typ jest zalecany do okien o niekonwencjonalnych wymiarach, z dużą liczbą modułów lub wieloma dekoracyjnymi elementami. Jeśli idzie o design, to wzornictwo rolet jest zgodne z bieżącymi, wnętrzarskimi trendami.

Rolety – czy są tanie?

Ze względu na fakt, że konkurencja na rynku rolet jest duża, tak jak stale rosnąca liczba producentów, obecnie rolety można nabyć w nad wyraz atrakcyjnej cenie. Regularne ceny są niewysokie, a do tego zdarzają się także akcje specjalne i promocje, kiedy produkt można kupić z dodatkowym upustem. Rolety okienne są niedrogie i zasadniczo na każdą kieszeń.
Bogata kolorystyka, bezinwazyjny montaż i nowoczesne projekty powodują, że tego rodzaju przesłona na okna staje się coraz bardziej popularna. Koszt zakupu w porównaniu do jakości i długiej żywotności rolety jest nad wyraz atrakcyjny, stąd nie brakuje zwolenników takiej koncepcji na urządzenie wnętrz.